מופע תיפוף וריקוד במוסד חינוכי

ללהקת בנגורה רפרטואר מיוחד של מופעי תיפוף וריקוד למוסדות חינוך, ארגונים, עמותות, ישובים וקיבוצים : גני ילדים, בתי ספר יסודיים, ספריות עירוניות, חטיבות בייניים, מכללות, אוניברסיטאות, חינוך מיוחד ועוד. באישור והמלצת "תרבות לפריפריה" ו"ארגון אמני ישראל". 

מופעי תאטרון מחול:

 סיפור מרתק המשקף את תרבות מערב אפריקה, משובץ בריקודים ותיפוף חי, בסוף ההצגה נחלק תופים לצופים להתנסות בחוויה.או נקיים דיון על נושא הסיפור. 

לפניכם קטלוג סיפורים לקצב התופים מותאמים לפי גיל המשתתפים ממנו תוכלו לבחור את המופע המתאים לכם. 

קיטו המתופף 

לילדי 3-5 – סיפור מחיי ילד באפריקה שרוצה לתופף למרות התנגדות הוריו ויוצר עם חבריו להקת מתופפים. 

קיטו המתופף הנודד

לילדי 5-7  המשך סיפורו של קיטו שנדד יחד עם קבוצת חבריו כלהקת מתופפים, הרפתקאות הדרך, מוסר השכל יפה בסופו. 

תוף הקסם

לילדי 7-10 - סיפורה של נערה שרצתה לתופף בעולם בו הנשים רוקדות והגברים מתופפים ואחרי מאבקים רבים מול כל אנשי השבט זכתה בתואר מתופפת.
 
הבאלאפון המכושף

לילדי 10-16 - סיפור הבלט האפריקאי "מורשת" , סיפור על מלכים קדומים באפריקה. מאבקים פוליטיים , כלי מוסיקה מכושפים, ונגינה שמשלימה בין עמים , 
לסיפור המלא 

 כבוד המלכים

 לילדי -16 ומעלה ולמבוגרים: סיפורה של מלכת שבא שהגיעה למלך שלמה כדי ללמוד חוכמה והרתה לו בן שברבות הימים חזר לירושליים להכיר את אביו ולקח את ארון הברית וחזר איתו לאתיופיה, מבוסס על קברה נגסט, האפוס העתיק של האתיופים.

מופע לגיל הזהב : 
מועדוני גמלאים, דיור מוגן- להקת בנגורה במופע צבעוני אינטראקטיבי ומרהיב, הרצאה, סיפור, מעגל תיפוף עם שירה ארצישראלית , נשתף את הקהל בשירה בריקוד ובתיפוף.

המלצות על מופעים :