יום אפריקאי - יום כיף וגיבוש קבוצות: עובדים, ילדים, משפחה 

יום אפריקאי - יום כיף וגיבוש לעובדים, בנגורה
מעוניינים ביום כיף? צרו קשר
1/1

יום כיף לקבוצות : תלמידים, משפחות, עובדי חברה, עובדי מפעל,  יום כיף מהנה ומשובב נפש, עם ילדים או בלעדיהם. פעילות תופים, ריקוד ויצירה המגבשת את כל המשתתפים בה. הפעילויות מתאימות לכל קבוצה : עובדי חברות, קבוצות או וועדים. את יום הפעילות אנו בונים יחד עם הלקוח על פי תקציב נתון. ניתן לשלב כמה פעילויות ליצירת יום כיף וגיבוש מלא עניין עם חוויה סוערת ובלתי נשכחת של אנרגיה טובה ומשמחת.

סדנת תיפוף

זה המקום שלכם להתפרק, להתחבר, להרגע, לחוש את הפעימה הראשונית של החיים. חלוקת כלי הקשה ותופים למוזמנים, הסבר על התופים ומקורותיהם. לימוד מקצבים, נגינה חופשית, משחקי קצב, שירה בציבור עם התופים. סדנא משחררת המשפרת את חוש הקצב, מוטוריקה וריכוז של המשתתפים

סדנת ריקוד
רקדנית להקת בנגורה תלמד את המשתתפים תנועות מהריקוד המערב אפריקאי, משחקי תנועה וריקודים ההדרכה מועברת בשילוב מוסיקה מוקלטת או על תיפוף חי. סדנא מעצימה, אנרגטית ומשחררת.

 

סדנאות יצירה
צביעה אמנותית של בדים ממחוזרים או בגדים בסגנון אפריקאי בטכניקה הנקראת באטיק.
יחולקו למשתתפים צבעים וכלים לצביעה ונעביר הדרכה, נלמד טכניקת קיפולים מיוחדת ושיטות צביעה שונות, בסוף הסדנא כל אחד מהמשתתפים יצא עם היצירה שיצר במהלך הסדנא. סדנא חוויתית ומרתקת המקנה כלים ליצירת בגדים ובדים מעניינים.

תכשיטנות: יצירת תכשיטים בעיקר בחריזה , כל אחד יוכל לצאת עם עבודה יפה שהכין לעצמו או במתנה. את החומרים וההדרכה אנו נספק לכם. 

בנית כלי הקשה: יצירת מקל גשם או שייקר , כל אחד יוכל לצאת עם עבודה יפה שהכין לעצמו או במתנה. את החומרים וההדרכה אנו נספק לכם. 

סיפורים מאפריקה בחברותא או הרצאה על תרבות אפריקה המערבית- תולדות התפתחות המוסיקה והריקוד

בסיום הפעילויות אפשרי מופע של להקת בנגורה