top of page

ממליצים עלינו

חגית בת-אליעזר, שגרירת יקום תרבות לאירועים

"פיבונאצ'י אפרו אימיג' " / 24.8 תאטרון ענבל

המופע מתמקד ב-6 המספרים הראשונים בסדרה: 1, 1, 2, 3, 5, 8.

חמישה מתופפים נמצאים על הבמה ומנגנים לאורך כל המופע. חמש רקדניות, המייצגות את מספרי הסדרה, נכנסות לבמה לפי הסדר. קולה המוקלט של רחל בנגורה מכריז על הגעת הרקדניות ומסביר על מספרי הסדרה. מקצב הריקודים עולה: רבע, רבע, שני רבעים שלושה רבעים, חמישה רבעים, ולקראת סוף המופע – הריקוד המהיר של 8 רבעים.

להמשך קריאה >>

שירה

"פיבונאצ'י אפרו אימיג' " / 24.8 תאטרון ענבל

היי רחל

מאוד נהניתי מההופעה! הייתה כל כך נגישה, נשית מעצימה ובאורך טוב. מוזיקה חיה מהפנטת. בתור מי שרוקדת ריקוד מערב אפריקאי ממש שמחתי שיש במה שמציגה את המחול הזה והתרבות.

תודה רבה!

דפנה גולן

"פיבונאצ'י אפרו אימיג' " / 24.8 תאטרון ענבל

היה מדהים!!!

אנרגיה מטורפת, רקדניות מעולות, כריאוגרפיה מיוחדת. ולהקה מקצועית.

היה כייף לראות את האנרגיות הטובות של כל מי שהיה על הבמה.

מופע ברמה אחרת.

היה לנו לעונג אמיתי

תמרה ראובן

"פיבונאצ'י אפרו אימיג' " / 24.8 תאטרון ענבל

היה מרגש עד לידי דמעות. לא הייתי מסוגלת להירדם לשעות ארוכות לאחר מכן…ההרגשה שליוותה אותי הייתה  בחזרה לקודם, לטבע ולטוהר, הרקדניות כולן כל כך מוכשרות והנגנים ליוו אותן בקסם ובתאום מקסימלי. בראוו לך ולכולם. היה לי כבוד רב.

מיכל דרמון, מורה לצרפתית

"פיבונאצ'י אפרו אימיג' " / 6.7 מרכז סוזן דלל

המופע היה מרתק ומפעים, כשהרקדניות מניחות את המצע לא רואים אותו הולך ומתהווה באופן מאד ברוב כי כמובן הוא שטוח, ואז כל המופע מדמיינים אותו, עד שהרקדניות מרימות ומגלות אותו וזה קטע יפה מאוד, הריקודים והמוסיקה יפים מאוד, הכול קסום וחודר לנשמה.

עליזה בויום. מרצה למתמטיקה

"פיבונאצ'י אפרו אימיג' " / 6.7 מרכז סוזן דלל

חברתי ואני נהנינו מהמופע , אנרגיה קצב והתלהבות. היה שווה להגיע מקריית טבעון.

אלי בן טורא שגריר ישראל בסנגל בדימוס

"פיבונאצ'י אפרו אימיג' " / 6.7 מרכז סוזן דלל

המופע מצא חן בעיני מאוד, מומלץ לצפייה, הוא נותן השראה למחשבה

דינה איילנברג

"תוף לאינסוף" / 6.7 תיאטרון מחול ענבל

את רחל פגשתי לראשונה בשנת 2007 בהופעה בפ"ח. אני הייתי אורחת בארץ כי התגוררתי בקנדה, שם בעצמי הייתי מנהלת של להקת ריקוד אפריקאי וכמובן שהייתה בי סקרנות לראות מה קורה בארץ ואיך נראית הופעה. כבר אז התרשמתי על הרמה הגבוהה של הלהקה הן המתופפים והן הרקדניות. ורחל הרשימה אותי בצניעותה. זאת הייתה תחילתה של חברות וכן שיתוף פעולה מקצועי. כשהחלטתי לחזור לארץ המשכתי לעבוד עם רחל חלקית ולימים עזבתי את עניין הליהוק שלי. הפכתי לעוקבת מתמידה אחרי להקת בנגורה והתפתחותה. לא הייתה הופעה שהחמצתי, ראיתי עליות וראיתי ירידות. אבל רחל רק המשיכה להתעצם ולגדול מבחינה אמנותית ויצירתית. כל הופעה עלתה עוד שלב. זה לא מדובר רק בכוריאוגרפיה ורעיונות מופלאים, זה כולל טקסטים , תלבושות ותוכן עמוק עם הרבה אהבה והבנה של הריקוד האפריקאי. ההופעה האחרונה "תוף לאין סוף" הוא יצירתה הטובה ביותר. רחל מגישה את ליבה ורגשותיה על הבמה יחד עם הרקדניות המוכשרות, הנגנים או לבדה. זה סיפור אינטימי, סיפור אהבה שהתחיל לפני הרבה שנים. ההופעה מרגשת וסוחפת, מלהיבה ומעציבה. יש בה הכול. 

אני מחכה לראות מה הלאה תביא רחל המוכשרת לבמה.

עלמה ורמוט

"תוף לאינסוף" / 17.8 אולם דלל

הופעה שגורמת ללב לפעום ולגוף לרטוט. החוויה נטולת הדיבורים אבל מלאת הקצב הזורם מהבמה אל תוך הלב.

משאירה אותך עם שמחה בגוף ורצון לעוף למימד אחר. מופע משמח ומלא בחיים. מופע שמחבר בין רוח אש אדמה ומים. יצאנו נרגשות ומלאות באנרגיה ואהבה מהמופע המיוחד הזה לצלילי התוף המרפא.

צבי רז

"תוף לאינסוף" / 9.6 מופע בכורה, אולם דלל

תוף לאינסוף-רחל בנגורה

מופע קסום

הופעה נפלאה וכובשת ממש.

מופע מלא עוצמה ולא משעמם אפילו לרגע.

רחל משלבת פרקים מקורות חייה

עד לגילוי התוף והצלתה מחייה הקודמים

אל השחרור העכשווי.

אולם המופעים היה מלא-

מלא באנשים ומלא במחיאות כפיים סוערות לאינסוף.

חמש רקדניות מלהיבות ורחל אחת. וכולן בעצם רחל.

מול הרקדניות, חמישה מתופפים, ביניהם כמובן רחל,

שהרעידו את אמות הסיפים של אולם המחול

והגביהו אותו מעלה-מעלה.

מומלץ בכל פה לקחת חלק באירוע.

נצלו את קיום המופעים הבאים ורוצו לראות!

גליה אזולאי

"תוף לאינסוף" / 10/06/2022 11:34

"תוף לאינסוף" האנרגיה הייתה כל הערב, החיוך שלא מש מפני הרקדניות שהרעידו את הבמה בכול גופן, רגליהן שעטו, אגנן סחף, כתפיהן דיברו וידיהן כמו קראו לנו להשתתף בחגיגה, בסיפור, הזמינו אותנו להצטרף בתורנו לריקוד. ואכן הייתה חגיגה אמיתית. התופים חדרו עמוק לנשמה והשירה מעולם אחר. רחל הפלאת בריקודך, בתיפוף ובשירה, ראיתי בעיני רוחי את הריקוד של הבנות שם באפריקה שפורצות אחת אחרי השנייה למעגל המתופפים, חזר אלי הסיפור שכתבת. מאוד נהניתי, אולם מלא משתתפים מעודדים במחיאות כפיים את הרקדניות ואותך, מקווה שתצליחו ותמשיכו.

יוני - בעל חברה מסחרית

קיסריה

לאחר המופע "כישוף אפריקאי" בבית היוצר 1.3.19 

הי רחל, אהבנו את המופע, גם את המוסיקה וגם את הכוריאוגרפיה, והרקדניות, בעלך ואת מתופפים מדהים והרעיון של המופעיפה, אדי נהנה וניסה להבין את הכישוף ואיך הוצאת אותו מהגוף של הרקדנית עם התוף- הסברתי לו שאחרי שהבד השחור יצא אז הכל הסתדר, בהצלחה משנינו, 

ליעד ורבר

מפיקת ערוץ 13

לאחר "כישוף אפריקאי" בתאטרון ענבל 

הי רחל, כן היה מופע מדהים... נפעמתי ממש מהאיכות , זה היה פשוט מופע מטורף, כל הכבוד לך !

יעל קיין- מנצחת מקהלות

קציר

הי רחל, נהניתי מאד מהחוויה המיוחדת, אהבתי במיוחד את הרגעים המוסיקליים של השירה שלך, הפאנטם והחליל, הרקדניות היות ממש טובות, היתה נוכחות של עלילה ושל אוירה אקזוטית, התלבושות מאד יפות ומרהיבות, היצירתיות שלך מדהימה ואת אחד האנשים הכי מוכשרים שפגשתי, תמשיכי בדרכך המיוחדת והמון בהצלחה

bottom of page